İzmir Demirdöküm Klima Servisi

İzmir Demirdöküm Klima Servisi

İzmir Demirdöküm klima servisi klima kullanıcı müşterilerimizin daha sağlıklı daha huzurlu ortamlarda bulunmalarını sağlamak için gerekli olan periyodik klima bakımlarını uygun fiyatlarımızla sizlere sağlamakta, cihazlarınızın sizlerin sağlığınızda ve ekonomik olarak verecekleri zararı minimum seviyelere düşünmekteyiz. Çünkü bakımları yapılmayan klimalar bulundukları ortamda soluyan bireylerin solunum yolu gibi bakteri türü  hastalıklara sebep vermekte, çok fazla çalışacaklarından arızaya daha çabuk düşmesine  ve elektrik sarfiyatının artmasına neden olacaktır.

buca demirdöküm klima servisiBuca Demirdöküm Klima Servisi

Buca Demirdöküm klima servisi çağrı merkezimizi haftanın 7 günü 24 saati arayarak sizlerde kaliteli, hızlı, ekonomik fiyatlar ile bakım, onarım, montaj, de-montaj teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Klimanız çalışmıyorsa, bu durumlarda öncelikle sigortaları, kumandanızın çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Acil durum anahtarını kullanıp, teste almalı çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Tüm kontrollerden sonra yine çalışmıyorsa teknik servisi aramalısınız.

Karabağlar Demirdöküm Klima Servisikarabağlar demirdöküm klima servisi

Karabağlar Demirdöküm klima servisi her türlü eğitimlerini alan teknisyenlerimiz, tecrübelerini de birleştirerek beklentilerinizi ve klimalarla olan sorunlarınızı kısa sürede çözümleyecek, hem sağlığınızı hem de ekonomik olarak sizlere faydalı hizmetleri verecektir. Bizleri arayacağınız merkez telefonlarımızla tüm bu  güvenilir, kaliteli, verimli hizmetlerimiz için irtibat kurabilirsiniz. Tam donanımlı, gelişmiş teçhizatlı servis araçlarımız, zamanında gelerek klima ile ilgili bakım onarım montaj de-montaj çalışmalarımızda çağdaş ve ekonomik olmayı prensip edinmiş, işlemlerimizi bu anlamda gerçekleştirmekteyiz.

bornova demirdöküm klima servisiBornova Demirdöküm Klima Servisi

Bornova Demirdöküm klima servisi  klimalar için bakım, onarım, montaj, de-montaj hizmeti sunmaktayız. Demirdöküm klimanız soğutmuyor ise bu gibi durumlarda öncelikle filtreleri kontrol etmeli, belirli aralıklarla bakımları yapılmalıdır. Ortam direk güneş ışığına maruz bırakılmamalı, pencereler açık ise kapatılmalıdır. Sıcaklık verecek cisimleri ortadan kaldırmalı, ısı ayarının doğruluğunu kontrol etmelisiniz. Eğer bunlardan hiçbiri değil ise teknik servisten yardım almalısınız.

Konak Demirdöküm Klima Servisikonak demirdöküm klima servisi

Konak Demirdöküm klima servisi klima montajı olarak servis hizmeti vermekte olup montaj kalitesinden asla taviz vermemiştir. Teknik servis klima montajını yaparken, klima montajı kuralları çerçevesinin dışında kesinlikle işlem yapmamaktayız. Klimanız sesli çalışıyor ise, hava filtresinin temizliği gerekmektedir. Aşırı kirli ise ısıtmada ses çıkaracaktır. Çağrı merkezimizi 444 1 840’ı arayarak sizlerde ayrıcalıklı müşterilerimiz arasında yer alabilirsiniz. Tüm problem ve sorunlarınız için bizleri arayacağınız çağrı merkez telefonlarımızla bizler sizlere çok yakınız.

 

Yorumlar

Yorum