İletişim

İletişim

Demirdöküm klimalar her çeşit işlemleri için çağrı merkezi telefonlarımızdan 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabilirsiniz. Yılın 365 günü sizlere hizmet vermekte olduğumuzu ve çağrı merkezi telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek bizlere her zaman kesintisiz ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Demirdöküm klimalarınızın yıllık bakımları ve gerekli onarımları için vakit kaybetmeyin.

Demirdöküm Klima Servis Telefonuçağrı merkezi

Bölgesinde 20 yılı aşkın servis tecrübesi ile Demirdöküm servisi hizmeti vermektedir. 7 gün 24 saat uzman personeliyle siz değerli müşterilerimizin sorunlarını halletmek için varız. Profesyonel servis ekibimiz tam donanımlı araçlarımız ile sizlerin bir telefonunu beklemektedir. Her zaman sizlere bir telefon kadar yakınız. Uzman Teknik Servis personellerimizle tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Hizmetlerimizde en iyi olmanın mücadelesiyle siz müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet kalitesinde yeni bir çözüm ile daima karşınızda olacağız. Üstün kalite ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Yerinde müdahale ile kesin ve hızlı çözümler için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Klimalarınıza düzenli ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz. Çünkü; bakımsız klimalar sağlığınızı büyük derecede tehdit edebiliyor ve klimanıza ihtiyaç duyduğunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz Demirdöküm klima kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klimalarınızı kullandığınız sürece kendiniz 20-30 günde bir toz tutucu filtreleri yıkayınız, performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Demirdöküm Klima Servisi Çağrı Merkeziklima müşteri hizmetleri

Kaliteli servisi ve eğitimli teknisyen kadrosu ile her türlü ihtiyaç taleplerinizde yanınızdadır. Demirdöküm markasının getirmiş olduğu sorumluluğu en iyi şekilde taşıyan, bu kalitenin gerektirdiği sorumlulukları servis hizmetleri ile birleştirerek klimalarınız için kusursuz, kalıcı, sorunsuz ve özel çözümler üreterek bakım, montaj, arıza, onarım, yedek parça ihtiyaçlarınızı garanti kapsamı altında gidermektedir. Klimanız evinizin güzel bir köşesini süsledikten sonra arıza ve sorun çıkarmamasını, sizi yarı yolda bırakmamasını istiyorsanız bizi arayın.

Yazların kavurucu ısısını serinleten, kışların dondurucu soğuğunu ısıtan klimalarınızın arızalarını çözüme kavuşturan teknik servis ekibimiz aynı zamanda klimanızın doğru kullanımı hakkında da sizleri bilgilendirmektedir. Böylece hem klimanız doğru arıza tespiti sonrasında daha randımanlı ve güvenle çalışacak hem de siz değerli müşterilerimiz de klimanızı doğru bir şekilde kullanma konusunda bilinçli davranabileceksiniz.

 

You must be logged in to post a comment.