Hakkımızda

Hakkımızda

Konusunda uzman ve eğitimli personellerimiz ile tüm semtlere gezici servis hizmeti veren firmamız haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermektedir.Ülkemizde de birçok ev ve iş yerinde kullanılan Demirdöküm marka klimalar için servis ekibimiz ile cihazınızdan en yüksek verim alabilmenizi sağlıyoruz. Bakımı yapılan klima daha düşük enerji tüketimi ve daha yüksek ısıtma ve soğutma verimi sağlamaktadır. Demirdöküm markasına özel servis sunmaktayız. klimalar bakımı, onarımı, montajı, de montajı gibi her türlü işlemleri için bizler huzurunuzda olmaktan gurur duymaktayız. 

demirdöküm klima servisi müşteri destekDemirdöküm Klima Servisi Destek Hattı

Demirdöküm klima servisi klimalar genel özellikleri itibari ile ısınma ve serinleme problemlerimizi başka ek bir yola ihtiyaç duymadan çözmemizi sağlar. Klimalar bu işleri bizim adımıza uzun yıllar yapabilecek kapasitededir. Ancak uzun yıllar klimamız verim alabilmek için klima iyi bakmamız gerekmektedir. Klimalar temel bakımlarını yılda 2 kez düzenli olarak yaptırmalısınız. Klimalar bakımları tam olduğu sürece yaşlı, genç herkesin hayatını kolaylaştıran bir elektronik cihazdır. Ayrıca klimalar sağlığımız konusunda da özellikle yaşlı insanlar için ve çocuklu aileler için oldukça yarar sağlamaktadır. Bütün bu güzel özelliklerle beraber klimalarda teknik bir donanımında olduğunu unutmamak gerekir. Bu teknik donanım zaman zaman problemler çıkarabilir.

Demirdöküm Klima Servisi Müşteri Hizmetlerimüşteri desteği

Bu tür problemlerle karşılaştığınızda klimanızı onarım çalışmaları için teknik servisimize getirebilirsiniz. Sizler de geçmişteki birçok müşterimiz gibi kaliteli hizmetlerimizden en uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz. Ayrıca klimanızın ömrünü uzatan ve verimini artıran bakım hizmetleri de aynı kalite ve güvenle teknik servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Bütün bu bakım ve onarım hizmetleri işlerinde ve klima konusunda uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Teknik servisimizden geri teslim aldığınız klimaları ilk günkü gibi sorunsuz kullanabilirsiniz. Ayrıca kullandığımız kaliteli teknik ve teknolojik yöntemler sayesinde klimaları uzun bir süre onarıma ihtiyacı olmayacaktır. Bütün bu hizmetler için bizleri telefonla arayarak bu hizmetleri talep edebilirsiniz.