Ankara Demirdöküm Klima Servisi

Ankara Demirdöküm Klima Servisi

Ankara Demirdöküm Klima Servisi tüm semtlerine klima servis hizmeti sunmaktayız. Klimaların senelik bakımlarını yaptırarak hijyenik bir temiz hava solumak ve bakterilerden korunmak için şarttır. Klima markasının her türlü klima bakımını, klima montajını, klima de montajını ve klima kurulumunu yapmaktayız. Uzman teknisyenler eşliğinde Demirdöküm klimalarının güvenli bir şekilde hizmetini sağlamaktayız. 

Kış ayının gelmesiyle birlikte klimam ısıtmıyor? Klimam arıza yaptı? Klimam çalışmıyor? Klimam ses yapıyor? klimam koku yapıyor gibi şikayetlerde artış görülmektedir. İşte tam bu noktada Ankara Demirdöküm klima servisi devreye giriyor. Müşteri memnuniyeti bizler için çok önemli olduğundan sizlere en iyi kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Mamak Demirdöküm Klima Servisimamak demirdöküm klima servisi

Mamak Demirdöküm klima servisi sektöründe 1. olmak için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Siz değer verdiğimiz müşterilerimize güler yüzlü ve güvenilir servis hizmeti sunabilmek için her geçen gün ekibimize haftanın belli günlerinde eğitim ve seminer vermekteyiz. Biliyoruz ki bu vermiş olduğumuz hizmet sektöründe güven ve ahlakın önemini benimsemiş müşteriyi güler yüzle karşılayan firmayız.

Çankaya Demirdöküm Klima Servisiçankaya demirdöküm klima servisi

Çankaya Demirdöküm klima servisi tüm marka ve model klimalar için klima servis hizmeti ve havalandırma hizmetleri veriyoruz. Servisimizde yapılan işlemler bir yıl süreyle garantilidir. Onarım, bakım yada montaj yapıldığında ayrıca servis ücreti talep edilmemektedir. Sadece ilgili işlemin ücreti alınır. Servis ücretini öğrenmek için lütfen çağrı merkezimizi arayın. Klima takılacak alan için klima alımında klimaların kapasitesi seçilirken birçok hesap yapılmalı doğru kapasite gerekliliği belirlenmelidir. Hatalı montaj klimanın ömrünü azaltır.

keçiören demirdöküm klima servisiKeçiören Demirdöküm Klima Servisi

Keçiören Demirdöküm klima servisi klima montajı işlemi çok deneyim ve profesyonellik isteyen bir işlemdir. En ufak bir hata montaj sırasında ortaya çıkmasa da ilerleyen gün ve zaman içinde kesinlikle karşınıza bir kaza sebebiyeti ile çıkabilir ve dönüşü olmayan arızalara sebep verebilir. Bu nedenle klima montaj işlemlerinizi şirket bünyesinde çalışan klima teknisyenlerine yaptırmalısınız.

Yeni Mahalle Demirdöküm Klima Servisi

Yeni Mahalle Demirdöküm klima servisi marka klimanızın maksimum performans ve verim ile çalışmasını sağlayacak olan Klima Bakım servisimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Firmamızda her marka klimanın montaj, bakım, tamir, onarım, gaz şarjı, kart tamiri, ve diğer servis hizmetleri verilmektedir. Bakım ya da arıza nedeniyle atölyeye alınan cihazlar genel kontrolden geçtikten sonra gerekli uygulamalar belirli kurallar çerçevesinde cihazınıza uygulanarak yapılmaktadır. Bilgisiz klima montajı yapan kişilerdeki deneyim ve bilgi eksikliği sebebiyeti ile dış ünite düşmeleri montaj hatası sebebiyle gaz kaçağı oluşumları ve vibrasyon sesleri şeklinde karşınıza çıkacaktır.

 

Yorumlar

Yorum